megvesz TVX2V220MCD BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 350V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.512" Dia x 1.319" L (13.00mm x 33.50mm) |
| Sorozat: | VX |
| Ripple Current: | 140mA |
| Polarizáció: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Axial, Can |
| Más nevek: | 493-14450 TVX2V220MCD-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -25°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 19 Weeks |
| Gyártási szám: | TVX2V220MCD |
| Élettartam @ Hőm.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Ólomtartomány: | - |
| Impedancia: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Bővített leírás: | 22µF 350V Aluminum Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Leírás: | CAP ALUM 22UF 20% 350V AXIAL |
| Kapacitancia: | 22µF |