megvesz TPS727185YFFR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 1.85V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 2 V ~ 5.5 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | - |
| Szállító eszközcsomag: | 4-DSBGA (1x1) |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 4-UFBGA, DSBGA |
| Más nevek: | 296-27918-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | TPS727185YFFR |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.85V 250mA 4-DSBGA (1x1) |
| Leírás: | IC REG LDO 1.85V 0.25A 4DSBGA |
| Aktuális - kimenet: | 250mA |
| Áram - határérték (perc): | 300mA |