megvesz TPS51632RSMT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 0.5 V ~ 1.52 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 2.5 V ~ 24 V |
| Szállító eszközcsomag: | 32-VQFN (4x4) |
| Sorozat: | D-CAP+™ |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Más nevek: | 296-40775-6 |
| Üzemi hőmérséklet: | -10°C ~ 105°C |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | TPS51632RSMT |
| Bővített leírás: | D-CAP+™ Controller, NVIDIA Tegra® Voltage Regulator IC 1 Output 32-VQFN (4x4) |
| Leírás: | IC D-CAP CTRLR BUCK 32VQFN |
| Alkalmazások: | Controller, NVIDIA Tegra® |
| Email: | [email protected] |