megvesz TPS51427RHBR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 3.3V, 5V, Adj |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 5.5 V ~ 28 V |
| Szállító eszközcsomag: | 32-VQFN (5x5) |
| Sorozat: | D-CAP™ |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Más nevek: | TPS51427RHBRG4 TPS51427RHBRG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Kimenetek száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 11 Weeks |
| Gyártási szám: | TPS51427RHBR |
| Bővített leírás: | D-CAP™ Controller, Notebook Power System Voltage Regulator IC 2 Output 32-VQFN (5x5) |
| Leírás: | IC CTRLR NOTEBK PWR SYSTEM 32QFN |
| Alkalmazások: | Controller, Notebook Power System |
| Email: | [email protected] |