megvesz TPS40400RHLT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| topológia: | Buck |
| Szinkron egyenirányító: | Yes |
| Szállító eszközcsomag: | 24-VQFN (5.5x3.5) |
| Sorozat: | - |
| Soros interfészek: | PMBus |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Transistor Driver |
| Kimeneti fázisok: | 1 |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Más nevek: | 296-29478-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | TPS40400RHLT |
| Funkció: | Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 200kHz ~ 2MHz |
| Bővített leírás: | Buck Regulator Positive Output Step-Down PMBus DC-DC Controller IC 24-VQFN (5.5x3.5) |
| Duty Cycle (Max): | 90% |
| Leírás: | IC REG CTRLR BUCK PMBUS 24QFN |
| Vezérlési funkciók: | Power Good, Tracking |
| Óra szinkronizálása: | Yes |
| Email: | [email protected] |