megvesz TPS2559QWDRCRQ1 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | Not Required |
|---|---|
| Feszültség - terhelés: | 2.5 V ~ 6.5 V |
| Kapcsolótípus: | General Purpose |
| Szállító eszközcsomag: | 10-VSON (3x3) |
| Sorozat: | Automotive, AEC-Q100 |
| Rds On (Typ): | 13 mOhm |
| Arány - bemenet: kimenet: | 1:1 |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | N-Channel |
| Kimeneti konfiguráció: | High Side |
| Más nevek: | 296-43403-2 TPS2559QWDRCRQ1-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | TPS2559QWDRCRQ1 |
| Felület: | On/Off |
| Bemeneti típus: | Non-Inverting |
| Jellemzők: | Slew Rate Controlled, Status Flag |
| Hibavédelem: | Current Limiting (Adjustable), Over Temperature, Reverse Current, UVLO |
| Leírás: | IC DISTRIBUTION SWITCH 10VSON |
| Áram - kimenet (max.): | 5.5A |
| Email: | [email protected] |