megvesz TMOV34S391MP BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Varisztor feszültség (típus): | 620V |
|---|---|
| Varisztor feszültség (perc): | 558V |
| Varisztor feszültség (Max): | 682V |
| Sorozat: | TMOV® 34S |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximális DC Volts: | 506VDC |
| Maximális váltakozó áramú feszültség: | 385VAC |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 11 Weeks |
| Gyártási szám: | TMOV34S391MP |
| Energia: | 800J |
| Leírás: | VARISTOR 620V 40KA SQUARE 34MM |
| Jelenlegi - túlfeszültség: | 40kA |
| Kapacitás @ Frekvencia: | 3300pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |