megvesz TLV707185DQNT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 1.85V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 2 V ~ 5.5 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | - |
| Szállító eszközcsomag: | 4-X2SON (1x1) |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 4-XDFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | TLV707185DQNT |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.85V 200mA 4-X2SON (1x1) |
| Leírás: | IC REG LDO 1.85V 0.2A 4X2SON |
| Aktuális - kimenet: | 200mA |
| Áram - határérték (perc): | 240mA |