megvesz TLV70518PYFPT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 1.8V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 2 V ~ 5.5 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | - |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | TLV70518PYFPT |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 200mA |
| Leírás: | IC REG LINEAR 1.8V 200MA 4DSBGA |
| Aktuális - kimenet: | 200mA |
| Áram - határérték (perc): | 260mA |
| Email: | [email protected] |