megvesz TLV320AIC3253IRGET BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Digitális: | 1.26 V ~ 1.95 V |
|---|---|
| Feszültségellátás, analóg: | 1.5 V ~ 1.95 V |
| típus: | Stereo Audio |
| Szállító eszközcsomag: | 24-VQFN (4x4) |
| Sigma Delta: | Yes |
| Sorozat: | PowerTune™ |
| S / N arány, ADC / DAC (db) Typ: | 100 / 99 |
| Felbontás (Bit): | 32 b |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Más nevek: | 296-27235-6 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| ADC / DAC száma: | 0 / 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | TLV320AIC3253IRGET |
| Bővített leírás: | Stereo Audio Interface 32 b I²C, Serial, SPI™ 24-VQFN (4x4) |
| Dinamikus tartomány, ADC / DAC (db) Typ: | 99 / 98 |
| Leírás: | IC STEREO AUD CODEC ADJ 24VQFN |
| Adatinterfész: | I²C, Serial, SPI™ |
| Email: | [email protected] |