megvesz TLV320AIC10IGQER BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Digitális: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Feszültségellátás, analóg: | 3 V ~ 5.5 V |
| típus: | General Purpose |
| Szállító eszközcsomag: | 80-BGA MICROSTAR JUNIOR (5x5) |
| Sigma Delta: | Yes |
| Sorozat: | - |
| S / N arány, ADC / DAC (db) Typ: | 87 / 90 |
| Felbontás (Bit): | 16 b |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 80-VFBGA |
| Más nevek: | 296-13374-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| ADC / DAC száma: | 1 / 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| Gyártási szám: | TLV320AIC10IGQER |
| Bővített leírás: | General Purpose Interface 16 b Serial 80-BGA MICROSTAR JUNIOR (5x5) |
| Dinamikus tartomány, ADC / DAC (db) Typ: | 82 / 82 |
| Leírás: | IC DSP CODEC GP 16BIT 80-BGA |
| Adatinterfész: | Serial |
| Email: | [email protected] |