megvesz TLC5954RTQT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Min): | 3V |
|---|---|
| Feszültségellátás (Max): | 3.6V |
| Feszültség - kimenet: | 10V |
| típus: | Linear |
| topológia: | Shift Register |
| Sorozat: | - |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 48 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | TLC5954RTQT |
| Belső kapcsoló (k): | Yes |
| Frekvencia: | - |
| Bővített leírás: | LED Driver IC 48 Output Linear Shift Register Dimming 24.4mA, 34.9mA |
| dimming: | - |
| Leírás: | IC PWM LED DVR 48CH 56QFN |
| Áram - kimenet / csatorna: | 24.4mA, 34.9mA |
| Alkalmazások: | Signage |
| Email: | [email protected] |