megvesz TL104K500R BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±10% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±250ppm/°C |
| Méret / dimenzió: | 4.094" L x 1.012" W (104.00mm x 25.70mm) |
| Sorozat: | TL |
| Ellenállás (ohm): | 500 |
| Teljesítmény (Watt): | 158W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Modular |
| Más nevek: | OHTL104K500R OHTL104K500R-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Felszerelési funkció: | Flanges |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 8 Weeks |
| Gyártási szám: | TL104K500R |
| Lead Stílus: | Quick Connects, 0.250" (6.35mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Jellemzők: | - |
| Hibázási ráta: | - |
| Leírás: | RES CHAS MNT 500 OHM 10% 158W |