megvesz THS4121IDGNR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 3 V ~ 3.5 V, ±1.5 V ~ 1.75 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 3mV |
| Szállító eszközcsomag: | 8-MSOP-PowerPad |
| Elfordulási arány: | 55 V/µs |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Differential |
| Más nevek: | 296-13343-2 THS4121IDGNRG4 THS4121IDGNRG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 15 Weeks |
| Gyártási szám: | THS4121IDGNR |
| Bővített leírás: | Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-MSOP-PowerPad |
| Leírás: | IC OPAMP DIFF 100MHZ 8MSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 11mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 100mA |
| Aktuális - Bemeneti torzítás: | 1.2pA |
| Erősítő típusa: | Differential |
| -3db sávszélesség: | 100MHz |
| Email: | [email protected] |