megvesz THS4052IDGNR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 9 V ~ 32 V, ±4.5 V ~ 16 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 2.5mV |
| Szállító eszközcsomag: | 8-MSOP-PowerPad |
| Elfordulási arány: | 240 V/µs |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | - |
| Más nevek: | 296-7540-2 THS4052IDGNRG4 THS4052IDGNRG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | THS4052IDGNR |
| Bővített leírás: | Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit 8-MSOP-PowerPad |
| Leírás: | IC OPAMP VFB 70MHZ 8MSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 8.5mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 100mA |
| Aktuális - Bemeneti torzítás: | 2.5µA |
| Erősítő típusa: | Voltage Feedback |
| -3db sávszélesség: | 70MHz |
| Email: | [email protected] |