megvesz TCA9509DGKR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | Buffer, ReDriver |
| Szállító eszközcsomag: | 8-VSSOP |
| Jelkondicionálás: | - |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| kibocsátás: | 2-Wire Bus |
| Más nevek: | 296-30283-6 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Csatornák száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 15 Weeks |
| Gyártási szám: | TCA9509DGKR |
| Bemenet: | 2-Wire Bus |
| Bővített leírás: | Buffer, ReDriver 1 Channel 400kHz 8-VSSOP |
| Leírás: | IC REDRIVER I2C 1CH 8VSSOP |
| Késési idő: | - |
| Adatsebesség (Max.): | 400kHz |
| Jelenlegi - ellátás: | 3mA |
| Kapacitás - bemenet: | 6.5pF |
| Alkalmazások: | I²C |
| Email: | [email protected] |