megvesz TAP800J50RE BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±5% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±150ppm/°C |
| Méret / dimenzió: | 2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm) |
| Sorozat: | TAP800 |
| Ellenállás (ohm): | 50 |
| Teljesítmény (Watt): | 800W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Box |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C |
| Felszerelési funkció: | Flanges |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 14 Weeks |
| Gyártási szám: | TAP800J50RE |
| Lead Stílus: | M5 Threaded |
| Magasság - Ülés (Max): | 1.280" (32.50mm) |
| Jellemzők: | - |
| Hibázási ráta: | - |
| Leírás: | RES CHAS MNT 50 OHM 5% 800W |