megvesz SY88905KC BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | Laser Diode Controller |
| Szállító eszközcsomag: | 10-MSOP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 85°C |
| Csatornák száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | SY88905KC |
| Bővített leírás: | Laser Driver IC 1.25Gbps 1 Channel 4.5 V ~ 5.5 V 10-MSOP |
| Leírás: | IC LASER CTRLR 1.25GBPS 10MSOP |
| Adatsebesség: | 1.25Gbps |
| Jelenlegi - ellátás: | 28mA |
| Aktuális - moduláció: | - |
| Jelenlegi - Bias: | 25mA |
| Email: | [email protected] |