megvesz STWA40N95DK5 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 5V @ 100µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±30V |
| Technológia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Szállító eszközcsomag: | TO-247 Long Leads |
| Sorozat: | MDmesh™ DK5 |
| RDS bekapcsolva (Max) @ Id, Vgs: | 130 mOhm @ 19A, 10V |
| Teljesítményleadás (Max): | 450W (Tc) |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | TO-247-3 |
| Más nevek: | 497-17224 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | STWA40N95DK5 |
| Bemeneti kapacitás (Ciss) (Max) @ Vds: | 3480pF @ 100V |
| Kapu töltés (Qg) (Max) @ Vgs: | 100nC @ 10V |
| FET típus: | N-Channel |
| FET funkció: | - |
| Bővített leírás: | N-Channel 950V 38A (Tc) 450W (Tc) Through Hole TO-247 Long Leads |
| Hajtás feszültség (Max Rds bekapcsolva, Min Rds bekapcsolva): | 10V |
| Leeresztés a forrásfeszültséghez (Vdss): | 950V |
| Leírás: | N-CHANNEL 950 V 0.120 OHM TYP. 3 |
| Áram - Folyamatos leeresztés (Id) @ 25 ° C: | 38A (Tc) |
| Email: | [email protected] |