megvesz STW14NM50 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 5V @ 250µA |
|---|---|
| Technológia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Szállító eszközcsomag: | TO-247-3 |
| Sorozat: | MDmesh™ |
| RDS bekapcsolva (Max) @ Id, Vgs: | 350 mOhm @ 6A, 10V |
| Teljesítményleadás (Max): | 175W (Tc) |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | TO-247-3 |
| Más nevek: | 497-3259-5 |
| Üzemi hőmérséklet: | 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | STW14NM50 |
| Bemeneti kapacitás (Ciss) (Max) @ Vds: | 1000pF @ 25V |
| Kapu töltés (Qg) (Max) @ Vgs: | 38nC @ 10V |
| FET típus: | N-Channel |
| FET funkció: | - |
| Bővített leírás: | N-Channel 550V 14A (Tc) 175W (Tc) Through Hole TO-247-3 |
| Leeresztés a forrásfeszültséghez (Vdss): | 550V |
| Leírás: | MOSFET N-CH 550V 14A TO-247 |
| Áram - Folyamatos leeresztés (Id) @ 25 ° C: | 14A (Tc) |