megvesz STD25NF10LA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 2.5V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±16V |
| Technológia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Szállító eszközcsomag: | DPAK |
| Sorozat: | STripFET™ II |
| RDS bekapcsolva (Max) @ Id, Vgs: | 35 mOhm @ 12.5A, 10V |
| Teljesítményleadás (Max): | 100W (Tc) |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Más nevek: | 497-12552-2 STD25NF10LA-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 26 Weeks |
| Gyártási szám: | STD25NF10LA |
| Bemeneti kapacitás (Ciss) (Max) @ Vds: | 1710pF @ 25V |
| Kapu töltés (Qg) (Max) @ Vgs: | 52nC @ 5V |
| FET típus: | N-Channel |
| FET funkció: | - |
| Bővített leírás: | N-Channel 100V 25A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount DPAK |
| Hajtás feszültség (Max Rds bekapcsolva, Min Rds bekapcsolva): | 4.5V, 10V |
| Leeresztés a forrásfeszültséghez (Vdss): | 100V |
| Leírás: | MOSFET N-CH 100V 25A DPAK |
| Áram - Folyamatos leeresztés (Id) @ 25 ° C: | 25A (Tc) |