megvesz SSC9522S BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 9.8 V ~ 35 V |
|---|---|
| Feszültség - indítás: | 11.8V |
| Feszültségelosztás: | - |
| topológia: | Half-Bridge |
| Szállító eszközcsomag: | 18-SOP |
| Sorozat: | SSC9520S |
| Teljesítmény (Watt): | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 18-SOIC (0.213", 5.40mm Width) |
| Kimeneti szigetelés: | Isolated |
| Más nevek: | SSC9522S DK SSC9522S-ND SSC9522STR |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 12 Weeks |
| Gyártási szám: | SSC9522S |
| Belső kapcsoló (k): | No |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 28.3kHz ~ 300kHz |
| Hibavédelem: | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| Bővített leírás: | Converter Offline Half-Bridge Topology 28.3kHz ~ 300kHz 18-SOP |
| Duty Cycle: | - |
| Leírás: | IC CTLR QUASI RES AC/DC 8SOP |
| Vezérlési funkciók: | Soft Start |
| Email: | [email protected] |