megvesz SRR1005-561K BYCHPS-vel
|---|---|
| Tolerancia: | ±10% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | SRR1005 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 40 @ 796kHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 22 Weeks |
| Gyártási szám: | SRR1005-561K |
| induktivitás: | 560µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.205" (5.20mm) |
| Frekvencia - teszt: | 1kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 2.7MHz |
| Bővített leírás: | 560µH Shielded Wirewound Inductor 280mA 1.8 Ohm Max Nonstandard |
| Leírás: | FIXED IND 560UH 280MA 1.8 OHM |
| DC ellenállás (DCR): | 1.8 Ohm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 280mA |
| Aktuális - telítettség: | 420mA |