megvesz SRN8040TA-331M BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Méret / dimenzió: | 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) |
| Árnyékolás: | Unshielded |
| Sorozat: | SRN8040TA |
| Értékelések: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 10 @ 1MHz |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Más nevek: | SRN8040TA-331MDKR |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 18 Weeks |
| Gyártási szám: | SRN8040TA-331M |
| induktivitás: | 330µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.177" (4.50mm) |
| Frekvencia - teszt: | 1MHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 5MHz |
| Bővített leírás: | 330µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 850 mOhm Nonstandard |
| Leírás: | FIXED IND 330UH 700MA 850 MOHM |
| DC ellenállás (DCR): | 850 mOhm |
| Jelenlegi értékelés: | 700mA |
| Aktuális - telítettség: | 750mA |
| Email: | [email protected] |