megvesz SRN4012T-150M BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| Árnyékolás: | Unshielded |
| Sorozat: | SRN4012T |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 10 @ 100kHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Más nevek: | SRN4012T-150M-TR |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 17 Weeks |
| Gyártási szám: | SRN4012T-150M |
| induktivitás: | 15µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Frekvencia - teszt: | 100kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 24MHz |
| Bővített leírás: | 15µH Unshielded Wirewound Inductor 750mA 260 mOhm Nonstandard |
| Leírás: | FIXED IND 15UH 750MA 260 MOHM |
| DC ellenállás (DCR): | 260 mOhm |
| Jelenlegi értékelés: | 750mA |
| Aktuális - telítettség: | 650mA |
| Email: | [email protected] |