megvesz SRF4532-510Y BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 50V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Sorozat: | SRF4532 |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Horizontal, 4 PC Pad |
| Más nevek: | SRF4532-510YTR SRF4532510Y |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Sorok száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 17 Weeks |
| Gyártási szám: | SRF4532-510Y |
| Induktivitás @ Frekvencia: | 51µH @ 100kHz |
| Impedancia @ Frekvencia: | 2 kOhm @ 10MHz |
| Magasság (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Szűrő típusa: | Signal Line |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 51µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2 kOhm @ 10MHz 200mA DCR 3.5 Ohm |
| Leírás: | CMC 51UH 200MA 2LN 2 KOHM SMD |
| DC ellenállás (DCR) (Max): | 3.5 Ohm |
| Áramlási érték (max.): | 200mA |