megvesz SRF1260-6R8Y BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±30% |
|---|---|
| Vizsgálati induktivitás - csatlakozik a sorozatba: | 27.2µH |
| Méret / dimenzió: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | SRF1260 |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Más nevek: | SRF1260-6R8YTR SRF12606R8Y |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Tekercsek száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | SRF1260-6R8Y |
| Induktivitás - párhuzamosan csatlakoztatva: | 6.8µH |
| Magasság: | 0.244" (6.20mm) |
| Bővített leírás: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 18.6 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Leírás: | INDUCT ARRAY 2 COIL 6.8UH SMD |
| DC ellenállás (DCR) - Sorozat: | 67.2 mOhm Max |
| DC ellenállás (DCR) - párhuzamos: | 18.6 mOhm Max |
| Aktuális telítettség - sorozat: | 4.34A |
| Aktuális telítettség - párhuzamos: | 8.68A |
| Jelenlegi érték - sorozat: | 3.32A |
| Jelenlegi érték - párhuzamos: | 6.64A |
| Email: | [email protected] |