megvesz SRF0703-1R0M BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±20% |
|---|---|
| Vizsgálati induktivitás - csatlakozik a sorozatba: | 4µH |
| Méret / dimenzió: | 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | SRF0703 |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Más nevek: | SRF0703-1R0MTR SRF07031R0M |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Tekercsek száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | SRF0703-1R0M |
| Induktivitás - párhuzamosan csatlakoztatva: | 1µH |
| Magasság: | 0.142" (3.60mm) |
| Bővített leírás: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 13.5 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Leírás: | INDUCT ARRAY 2 COIL 1UH SMD |
| DC ellenállás (DCR) - Sorozat: | 72 mOhm Max |
| DC ellenállás (DCR) - párhuzamos: | 13.5 mOhm Max |
| Aktuális telítettség - sorozat: | 3.99A |
| Aktuális telítettség - párhuzamos: | 7.97A |
| Jelenlegi érték - sorozat: | 2.63A |
| Jelenlegi érték - párhuzamos: | 5.25A |