megvesz SN75LVDS391DR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| típus: | Driver |
| Szállító eszközcsomag: | 16-SOIC |
| Sorozat: | - |
| Jegyzőkönyv: | LVDS |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Más nevek: | SN75LVDS391DRG4 SN75LVDS391DRG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 4/0 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 7 Weeks |
| Gyártási szám: | SN75LVDS391DR |
| Bővített leírás: | 4/0 Driver LVDS 16-SOIC |
| kettős: | - |
| Leírás: | IC QUAD HI-SP DRVR LVDS 16-SOIC |
| Adatsebesség: | 630Mbps |
| Email: | [email protected] |