megvesz SN75ALS163DWRG4 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| típus: | Transceiver |
| Szállító eszközcsomag: | 20-SOIC |
| Sorozat: | - |
| Vevő-hiszterézis: | 650mV |
| Jegyzőkönyv: | IEEE 488 |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |