megvesz SN75ALS085NTG4 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| típus: | Transceiver |
| Szállító eszközcsomag: | 24-PDIP |
| Sorozat: | - |
| Jegyzőkönyv: | AUI |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 24-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Más nevek: | SN75ALS085NTE4 SN75ALS085NTE4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 2/2 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | SN75ALS085NTG4 |
| Bővített leírás: | 2/2 Transceiver AUI 24-PDIP |
| kettős: | - |
| Leírás: | IC DRVR/RCVR DUAL INTRFAC 24-DIP |
| Adatsebesség: | - |
| Email: | [email protected] |