megvesz SN75970B1DLR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| típus: | Transceiver |
| Szállító eszközcsomag: | 56-SSOP |
| Sorozat: | - |
| Vevő-hiszterézis: | 45mV |
| Jegyzőkönyv: | RS422, RS485 |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 9/9 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| Gyártási szám: | SN75970B1DLR |
| Bővített leírás: | 9/9 Transceiver Half RS422, RS485 56-SSOP |
| kettős: | Half |
| Leírás: | IC DIFF CNVRTR CNTRL SCSI 56SSOP |
| Adatsebesség: | - |
| Email: | [email protected] |