megvesz SN75207BN BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| típus: | Receiver |
| Szállító eszközcsomag: | 14-PDIP |
| Sorozat: | - |
| Vevő-hiszterézis: | 500mV |
| Jegyzőkönyv: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Más nevek: | 296-9910-5 SN75207BNE4 SN75207BNE4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 0/2 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN75207BN |
| Bővített leírás: | 0/2 Receiver 14-PDIP |
| kettős: | - |
| Leírás: | IC HIGH SENS LINE REC 14-DIP |
| Adatsebesség: | - |
| Email: | [email protected] |