megvesz SN75118NSRE4 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | Transceiver |
| Szállító eszközcsomag: | 16-SO |
| Sorozat: | - |
| Jegyzőkönyv: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 1/1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | SN75118NSRE4 |
| Bővített leírás: | 1/1 Transceiver Full 16-SO |
| kettős: | Full |
| Leírás: | IC DIFFERENTIAL LINE TXRX 16SO |
| Adatsebesség: | - |
| Email: | [email protected] |