megvesz SN74V263-15PZA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 80-LQFP (14x14) |
| Sorozat: | 74V |
| Visszaküldi a képességet: | Yes |
| Programozható zászlók támogatása: | Yes |
| Csomagolás: | Tray |
| Csomagolás / tok: | 80-LQFP |
| Más nevek: | 296-12478 SN74V26315PZA |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Memória mérete: | 144K (8K x 18)(16K x 9) |
| Gyártási szám: | SN74V263-15PZA |
| Funkció: | Synchronous |
| FWFT támogatás: | Yes |
| Bővítménytípus: | Depth, Width |
| Leírás: | IC SYNC FIFO 8KX18 80QFP |
| Adatsebesség: | 66.7MHz |
| Áram - táplálás (max.): | 35mA |
| Buszirányú: | Uni-Directional |
| Hozzáférési idő: | 10ns |
| Email: | [email protected] |