megvesz SN74S373DWR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 20-SOIC |
| Sorozat: | 74S |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Kimeneti típus: | Tri-State |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | SN74S373DWR |
| Logikai típus: | D-Type Transparent Latch |
| Független áramkörök: | 1 |
| Bővített leírás: | D-Type Transparent Latch Channel 8:8 IC Tri-State 20-SOIC |
| Leírás: | IC OCT TRANSP D-TYP LATCH 20SOIC |
| Késleltetési idő - szaporítás: | 7ns |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | - |
| Áramkör: | 8:8 |
| Email: | [email protected] |