megvesz SN74LVC1G18YZPR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás Forrás: | Single Supply |
|---|---|
| Feszültségellátás: | 1.65 V ~ 5.5 V |
| típus: | Demultiplexer |
| Szállító eszközcsomag: | 6-DSBGA, 6-WCSP (1.4x0.9) |
| Sorozat: | 74LVC |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 6-XFBGA, DSBGA |
| Más nevek: | 296-25657-2 SN74LVC1G18YZPR-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74LVC1G18YZPR |
| Független áramkörök: | 1 |
| Bővített leírás: | Demultiplexer 1 x 1:2 6-DSBGA, 6-WCSP (1.4x0.9) |
| Leírás: | IC NONINVERTING DEMUX 3ST 6DSBGA |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | 32mA, 32mA |
| Áramkör: | 1 x 1:2 |
| Email: | [email protected] |