megvesz SN74LVC1G175DCKR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | D-Type |
| Trigger típusa: | Positive Edge |
| Sorozat: | 74LVC |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Kimeneti típus: | Non-Inverted |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Elemek száma: | 1 |
| Az elemenkénti bitek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 3ns @ 5V, 30pF |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74LVC1G175DCKR |
| Bemeneti kapacitás: | 3pF |
| Funkció: | Reset |
| Leírás: | IC D-TYPE POS TRG SNGL SC70-6 |
| Jelenlegi - Nyugtalan: | 10µA |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | 32mA, 32mA |
| Órafrekvencia: | 175MHz |