megvesz SN74LVC1G14DCKT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | SC-70-5 |
| Sorozat: | 74LVC |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Más nevek: | 296-26598-2 SN74LVC1G14DCKT-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Bemenetek száma: | 1 |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 5ns @ 5V, 50pF |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74LVC1G14DCKT |
| Logikai típus: | Inverter |
| Logikai szint - alacsony: | 0.39 V ~ 1.87 V |
| Logikai szint - magas: | 1.16 V ~ 3.33 V |
| Jellemzők: | Schmitt Trigger |
| Bővített leírás: | Inverter IC 1 Channel Schmitt Trigger SC-70-5 |
| Leírás: | IC SNGL SCHMT-TRIG INVERT SC70-5 |
| Aktuális - Leszúrás (Max): | 10µA |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | 32mA, 32mA |
| Email: | [email protected] |