megvesz SN74LVC1G123DCTT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | SM8 |
| Sorozat: | 74LVC |
| Schmitt Trigger Input: | Yes |
| Szaporítási késleltetés: | 18.5ns |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-LSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) |
| Más nevek: | 296-32292-2 SN74LVC1G123DCTT-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74LVC1G123DCTT |
| Logikai típus: | Monostable |
| Független áramkörök: | 1 |
| Bővített leírás: | Monostable Multivibrator SM8 |
| Leírás: | IC MULTIVIBRATOR MONOSTABLE SM8 |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | 32mA, 32mA |
| Email: | [email protected] |