megvesz SN74LV8153PWRG4 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 5.5 V, 3 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 20-TSSOP |
| Sorozat: | 74LV |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Kimeneti típus: | Open Collector, Push-Pull |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Elemek száma: | 1 |
| Az elemenkénti bitek száma: | 8 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74LV8153PWRG4 |
| Logikai típus: | Shift Register |
| Funkció: | Serial to Parallel |
| Leírás: | IC SHIFT REGISTER SGL 8B 20TSSOP |
| Email: | [email protected] |