megvesz SN74LV573ATRGYR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 20-VQFN (3.5x4.5) |
| Sorozat: | 74LV |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Tri-State |
| Más nevek: | 296-18746-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| Gyártási szám: | SN74LV573ATRGYR |
| Logikai típus: | D-Type Transparent Latch |
| Független áramkörök: | 1 |
| Bővített leírás: | D-Type Transparent Latch Channel 8:8 IC Tri-State 20-VQFN (3.5x4.5) |
| Leírás: | IC TRANSP LATCH OCTAL D 20-QFN |
| Késleltetési idő - szaporítás: | 1ns |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | 16mA, 16mA |
| Áramkör: | 8:8 |
| Email: | [email protected] |