megvesz SN74LV221ADBRE4 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 16-SSOP |
| Sorozat: | 74LV |
| Schmitt Trigger Input: | Yes |
| Szaporítási késleltetés: | 13.2ns |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | SN74LV221ADBRE4 |
| Logikai típus: | Monostable |
| Független áramkörök: | 2 |
| Bővített leírás: | Monostable Multivibrator 16-SSOP |
| Leírás: | IC DUAL MONO MULTIVIB 16-SSOP |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | 12mA, 12mA |
| Email: | [email protected] |