megvesz SN74LV165ANSR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 16-SO |
| Sorozat: | 74LV |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Kimeneti típus: | Complementary |
| Más nevek: | SN74LV165ANSRE4 SN74LV165ANSRE4-ND SN74LV165ANSRG4 SN74LV165ANSRG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Elemek száma: | 1 |
| Az elemenkénti bitek száma: | 8 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74LV165ANSR |
| Logikai típus: | Shift Register |
| Funkció: | Parallel or Serial to Serial |
| Leírás: | IC REGISTR PAR-LOAD 8BIT 16SO |
| Email: | [email protected] |