megvesz SN74LV06APWT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 14-TSSOP |
| Sorozat: | 74LV |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Más nevek: | 296-28626-2 SN74LV06APWT-ND SN74LV06APWTE4 SN74LV06APWTE4-ND SN74LV06APWTG4 SN74LV06APWTG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Bemenetek száma: | 6 |
| Az áramkörök száma: | 6 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 7.5ns @ 5V, 50pF |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74LV06APWT |
| Logikai típus: | Inverter |
| Logikai szint - alacsony: | 0.5V |
| Logikai szint - magas: | 1.5V |
| Jellemzők: | Open Drain |
| Bővített leírás: | Inverter IC 6 Channel Open Drain 14-TSSOP |
| Leírás: | IC BUFF/DVR INV HEX W/OD 14TSSOP |
| Aktuális - Leszúrás (Max): | 20µA |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | -, 16mA |
| Email: | [email protected] |