megvesz SN74AVC32T245GKER BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - VCCB: | 1.2 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Feszültség - VCCA: | 1.2 V ~ 3.6 V |
| Fordító típusa: | Voltage Level |
| Szállító eszközcsomag: | 96-LFBGA (13.5x5.5) |
| Sorozat: | 74AVC |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 96-LFBGA |
| Kimeneti típus: | Tri-State, Non-Inverted |
| Kimeneti jel: | - |
| Más nevek: | 296-19098-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Az áramkörök száma: | 4 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74AVC32T245GKER |
| Bemeneti jel: | - |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | Voltage Level Translator Bidirectional 4 Circuit 8 Channel 380Mbps 96-LFBGA (13.5x5.5) |
| Leírás: | IC BUS TRANSCVR 32BIT 96LFBGA |
| Adatsebesség: | 380Mbps |
| Csatornák egy áramkörönként: | 8 |
| Csatorna típus: | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |