megvesz SN74AVC2T245RSWR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - VCCB: | 1.2 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Feszültség - VCCA: | 1.2 V ~ 3.6 V |
| Fordító típusa: | Voltage Level |
| Szállító eszközcsomag: | 10-UQFN (1.8x1.4) |
| Sorozat: | 74AVC |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 10-UFQFN |
| Kimeneti típus: | Tri-State, Non-Inverted |
| Kimeneti jel: | - |
| Más nevek: | 296-23684-2 SN74AVC2T245RSWR-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74AVC2T245RSWR |
| Bemeneti jel: | - |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 2 Channel 500Mbps 10-UQFN (1.8x1.4) |
| Leírás: | IC BUS TRANSCVR TRI-ST DL 10UQFN |
| Adatsebesség: | 500Mbps |
| Csatornák egy áramkörönként: | 2 |
| Csatorna típus: | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |