megvesz SN74ALVCH16820DGGR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 1.65 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| típus: | D-Type |
| Trigger típusa: | Positive Edge |
| Sorozat: | 74ALVCH |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Kimeneti típus: | Tri-State, Non-Inverted |
| Más nevek: | 296-5247-2 74ALVCH16820DGGRE4 74ALVCH16820DGGRE4-ND 74ALVCH16820DGGRG4 74ALVCH16820DGGRG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Elemek száma: | 1 |
| Az elemenkénti bitek száma: | 10 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 4.8ns @ 3.3V, 50pF |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74ALVCH16820DGGR |
| Bemeneti kapacitás: | 3.5pF |
| Funkció: | Standard |
| Leírás: | IC D-TYPE POS TRG SNGL 56TSSOP |
| Jelenlegi - Nyugtalan: | 40µA |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | 24mA, 24mA |
| Órafrekvencia: | 150MHz |
| Email: | [email protected] |