megvesz SN74ALVCH162334DLR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 1.65 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 48-SSOP |
| Sorozat: | 74ALVCH |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma: | 16-Bit |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | SN74ALVCH162334DLR |
| Logikai típus: | Universal Bus Driver |
| Bővített leírás: | Universal Bus Driver 16-Bit 48-SSOP |
| Leírás: | IC UNIV BUS DVR 16BIT 48SSOP |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | 12mA, 12mA |
| Email: | [email protected] |