megvesz SN74ALVC16244AZRDR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 1.65 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 54-BGA MICROSTAR JUNIOR (8.0x5.5) |
| Sorozat: | 74ALVC |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 54-TFBGA |
| Kimeneti típus: | Push-Pull |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Elemek száma: | 4 |
| Az elemenkénti bitek száma: | 4 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | SN74ALVC16244AZRDR |
| Logikai típus: | Buffer, Non-Inverting |
| Bemeneti típus: | - |
| Bővített leírás: | Buffer, Non-Inverting Element 4 Bit per Element Push-Pull Output 54-BGA MICROSTAR JUNIOR (8.0x5.5) |
| Leírás: | IC BUFF/DVR TRI-ST 16BIT 54BGA |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | 24mA, 24mA |
| Email: | [email protected] |